Birlikte daha güçlüyüz.

Derneğimize katılan her üye, bize daha iyi bir aile hekimliği sistemi için, daha iyi şartlarda çalışan hekimler ve daha sağlıklı bir ülke yaratmak için güç vermektedir. Siz meslektaşlarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Biliyoruz ki;

İyi bir başlangıç, yarı yarıya başarı demektir.

Diyarbakır Aile Hekimleri Derneği’ne üye olarak, hem ilimizdeki tek aile hekimliği derneğinin güçlenmesine olanak sağlayacak, hem de mesleğimizin gelişimine büyük katkılarda bulunacaksınız. Üyeliğiniz, bizler için çok değerli,  birlikte daha güçlüyüz.

Nasıl Üye Olabilirsiniz?

DİYAHED üyesi olabilmek için, Diyarbakır ilinde, aktif olarak aile hekimliği yapmanız gerekmektedir. Bu şartı sağlıyorsanız, aşağıda bulunan üyelik formunu bilgisayarınıza indirip doldurarak,ıslak imzalı halini dernek yönetim kuruluna ulaştırarak derneğimize üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

İletişim sayfamızı ziyaret ederek yada [email protected] mail adresine mail atarak dernek ile ilgili merak ettiğiniz soruları bize ulaştırabilirsiniz.

Nasıl Aidat Ödeyebilirsiniz?

Derneğimizin aidat ücreti yıllık 600 TL’dir. Bu ödemeyi, aşağıdaki hesap numarasına, açıklama kısmına muhakkak adınızı ve ödeme yaptığınız yılı yazarak yapabilirsiniz.

Banka dekontlarınız makbuz yerine geçmekte, ödeme dekontlarınız ise dernek defterine kayıt edilmektedir.

Örneğin;

Dr. Ahmet Kaya - 2018 yılı aidatı.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Hesap Adı: Diyarbakır Aktif Aile Hekimleri Derneği
IBAN: TR38 0006 4000 0018 3002 3771 26 (İŞ BANKASI)