DİYAHED İLE MEMORIAL HASTANELERİ ARASINDA SAĞLIK HİZMETİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

diyahed indirim kartı üye bilgileri formu

ÜYELERİMİZİN ANLAŞMADAN FAYDALANABİLMESİ İÇİN BASILACAK KART İÇİN KULLANILMAK ÜZERE YUKARDA LİNKİ VERİLEN FORMU İNDİRİP EXCEL FORMATINDA DOLDURUP 1 ADET VESİKALIK FOTOĞRAFLARINI TARAYICIDA TARATARAK, [email protected] ADRESİNE 02.03.2020 TARİHİNE KADAR GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Diyarbakır Aile Hekimleri Derneği ile Memorial Dicle ve Memorial Diyarbakır Hastaneleri arasında yapılan protokol ile derneğimiz üyesi Aile Hekimleri ve 1 dereceden yakınları (eş, çocuk, anne-babası) tüm branşlarda(bazı poliklinik yoğunluğu olan doktorlar hariç)  %100 indirimli muayane olabileceklerdir. Ayrıca yönlendirdikleri diğer yakınları ve hastaları için alınacak olan sağlık hizmetlerinde aşağıda 2. Maddede belirtilen oranlarda indirim uygulanacaktır.

Buna göre;

1-Derneğimiz üyesi Aile Hekimleri ve 1. derece yakınları;

a) Muayene %100 indirimli (Sadece yasal olarak zorunlu olan SGK katılım payı olan 15 TL ödenecektir. )

b) Ameliyatlar % 25 indirimli

c) Yatarak (Medikal) Tedaviler % 25 indirimli

d) Laboratuvar ve Radyoloji Hizmetleri % 50 indirimli

e) Diyetisyen %50 indirimli

2-Aile Hekiminin Yönlendirdiği Hastalar

a) Muayene % 25 indirimli (Yasal olarak zorunlu olan 15 tl SGK katılım payı ödenecektir.)

b) Ameliyatlar % 15 indirimli

c) Yatarak (Medikal) Tedavi % 15 indirimli

d) Laboratuvar ve Radyoloji Hizmetleri % 15 indirimli

Bu hizmetlerden yararlanırken;

  1. Deneğimize üye Aile Hekimlerimiz hastaneye başvuru sırasında derneğimiz tarafından dağıtımı yapılacak olan Üye İndirim Kartlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.
  2. Sadece ilk başvuru sırasında e-devlet veya nüfus müdürlüklerinden alınacak nüfus kayıt örneğini götürmeleri durumunda, 1. dereceden yakınları sisteme tanımlanıp sonraki başvurularda Aile Hekiminin yakınları Aile Hekimi yanında olmadan da işlemlerini hızlı bir şekilde yapılabilecektir.
  3. Yönlendireceğimiz hastalar için herhangi bir kağıda hastane ismi ve bölüm belirtildiği takdirde yönlendirdiğimiz kişiler de indirimden yararlanabilecektir. Yönlendirdiğimiz hastalar diğer yakınlarımız ise kendisine eşlik etmemiz durumunda yine indirimden yararlanabilecektir.

*Tüm Türkiye’de Memorial Hastaneleri ile bu şekilde yapılan tek sözleşme örneğidir.

*Bu anlaşmadan sadece dernek üyeleri istifade edebilecek olup üye indirim kartları, aidatlarını tam ödeyen üyelerimize verilecektir.

* Bu protokolün tüm üyelere hayırlı olmasını diler, sağlıklı günler dileriz.

diyahed indirim kartı üye bilgileri formu

ÜYELERİMİZİN ANLAŞMADAN FAYDALANABİLMESİ İÇİN BASILACAK KART İÇİN KULLANILMAK ÜZERE YUKARDA LİNKİ VERİLEN FORMU İNDİRİP DOLDURUP 1 ADET VESİKALIK FOTOĞRAFLARI İLE BERABER [email protected] ADRESİNE 05.11.2019 TARİHİNE KADAR GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

DİYAHED YÖNETİM KURULU